Šok į baidarę ir pamatyk Vilnių kitokį!!!

PagrindinisMaršrutai → SUP - IRKLENČIŲ NUOMA

Irklenčių sportas – tai nauja, sparčiai populiarėjanti vandens pramoga. Irklentės niekuo nesusileidžia kitoms vandens transporto priemonėms, o kai kuriais aspektais jas netgi lenkia. Pavyzdžiui, valdyti banglentę yra gana sudėtinga, o irkluoti nesunkiai gali ir vaikai, ir suaugusieji. Irklentė puikiai tinka individualiam plaukimui, romantiškam pasiplaukiojimui dviese, šeimos, draugų ar kolegų žygiui.

Priešingai nei valtis, kanoja ar baidarė, irklentė yra lengvesnė ir mobilesnė vandens transporto priemonė. Tereikia išmokti laikyti pusiausvyrą, griebti irklą į rankas ir galima leistis į nuotykį vandens keliais. Dar vienas irklentės privalumas – geriau pamatysite jus supančią aplinką, galėsite grožėtis gamtos vaizdais, atsipalaiduoti, užsimiršti. Irkluojant dirba įvairūs kūno raumenys, tačiau pats irklavimas nėra alinantis. Priešingai – irkluoti lengva ir malonu!

Irklenčių nuoma – puikus būdas išbandyti naują vandens sporto rūšį ir neišleisti daug pinigų. Esame įsikūrę Vilniuje. Standartinis mūsų siūlomas maršrutas – plaukimas Neries upe. Tačiau irklentes galime pristatyti prie bet kurio vandens telkinio Lietuvoje. Kadangi irklentė yra išties lengva, ją galite transportuoti patys. Irklentės nuomojamos kelioms valandoms, dienai ar savaitgaliui, su visais reikiamais priedais. Taigi, atsikvėpkite ir ramiai irkitės upe, ežeru ar net jūra!

Mūsų nuomojamos irklentės tinka ir naujokams, ir profesionalams – visiems, kam patinka vandens pramogos. "STARBOARD" yra pirmaujantis irklenčių gamintojas. Pripučiamos "STARBOARD" irklentės pasižymi puikiu dizainu, yra lengvos ir patikimos, todėl užsiimame būtent šių irklenčių nuoma.

Susisiekite su mumis ir... gero yrio!