Šok į baidarę ir pamatyk Vilnių kitokį!!!

PagrindinisMaršrutai → NAKTINIS PLAUKIMAS
NAKTINIS PLAUKIMAS NERIMI
      Neris, kaip ir Gedimino bokštas, yra Vilniaus simbolis. Ši upė nuo seno užėmė svarbią vietą baltų pasaulėžiūroje. Palei upės krantus iki šių dienų išlikę nemažai su senąja baltų religija susijusių objektų: laidojimo vietų, pilkapių, piliakalnių. Neris jungia istoriškai svarbius Lietuvos miestus – Vilnių, Kernavę, Kauną.
      Plaukimas baidarėmis Nerimi leidžia geriau susipažinti su Vilniaus miesto gamtovaizdžiu. Tiems, kas nori pažinti Vilnių kitaip, siūlomas naktinis plaukimas Neries upe, kuris, garantuojame, paliks neišdildomų įspūdžių. Naktinis plaukimas Nerimi galimas tiek baidarėmis, tiek irklentėmis! Žygis irklentėmis patiks visiems, norintiems išbandyti kažką naujo, netradicinio.
      Naktinis plaukimas irklentėmis ar baidarėmis pradžiugins tiek vilniečius, tiek miesto svečius, kurie nori romantiškai praleisti vakarą, pažinti kitokį Vilnių. Tai gali būti puiki dovana sau, kolegoms, draugams ir artimiesiems.
 
Naktinis plaukimas Nerimi maršrutu:
 
Verkių regioninis parkas–Baltasis tiltas (plaukimo trukmė 2 val.)

Plaukti nuo Verkių iki Baltojo tilto baidarėmis ar irklentėmis itin populiaru. Tai laiko patikrintas maršrutas: Neris vingiuoja miškingu Verkių regioninio parko pakraščiu, toliau vandens kelias veda iki Baltojo tilto. Bet ar pagalvojote, kad šiuo nuostabiu maršrutu galima plaukti ir vakare? Kvapą gniaužiantis naktinis plaukimas Nerimi gali vykti tiek baidarėmis, tiek irklentėmis.