Šok į baidarę ir pamatyk Vilnių kitokį!!!

Pagrindinis → Plovas gamtoje

        Plovas - skanus ir lietuvių tradicinei virtuvei kiek nebūdingas patiekalas. Plovas labai populiarus Artimuosiuose ir Vidurio Rytuose,  Azijoje, ir iš dalies Užkaukazėje.

     Norėdami nustebinti savo artimuosius, draugus ar kolegas, būtinai turėtumėte paragauti šio ant laužo pagaminto patiekalo. Nesirūpinkite, tai padarysime mes! Paruošime Jums plovą remdamiesi originalia uzbekų receptūra.  22 ar 100 litrų kazane pagaminsime plovą Jūsų rengiamai šventei ar susitikimui. Plovas gaminamas gamtoje ant laužo, naudojamos tik šviežios daržovės ir kokybiška mėsa (ėriena, aviena).

         Liepsnojanti ugnis, dūmų kvapas bei ore tvyrantis tikro uzbekiško plovo aromatas yra puikus derinys ne tik draugų ar bendraminčių iškyloms, bet ir šiltiems šeimos susibūrimams – krikštynoms, vestuvėms. Priklausomai nuo gaminamo kiekio ir oro sąlygų, plovo ruošimas trunka nuo 3 iki 5 valandų. Pažadame, nuobodu tikrai nebus - visą šį laiką galėsite stebėti įdomų plovo gaminimo procesą bei užduoti Jus dominančius klausimus - tai puiki edukacinė programa. Vienu metu galime pamaitinti nuo 10 iki 250 žmonių. Jūsų svečiai galės mėgautis ne tik nuostabiu uzbekišku plovu, bet patirs nepakartojamų įspūdžių stebėdami jo atsiradimą. Neabejojame, šis patiekalas puikiai pakeis įprastus ir jau kiek pabodusius šašlykus ar dešreles. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, plovą gaminame bet kuriuo metų  laiku visoje Lietuvoje.

Šventė Jūsų - Plovas  mūsų!!! 

Facebook: #plovasgamtoje

+370-655-14939

plovasgamtoje@gmail.com